Fontanna czekoladowa na wesele

Marzysz o idealnym ślubie? Zapewne tak. Idź o krok dalej i zafunduj swoim gościom coś wyjątkowego i niepowtarzalnego stawiając na czekoladową fontanną. Czekoladowe fontanny na weselu oraz innych imprezach, stały się jedną najbardziej poszukiwanych atrakcji przeznaczonych dla gości. Ta spływająca płynną czekoladą kaskada, oferuje przyjemny i oszałamiający widok, ponieważ delikatnie spływa kilkoma poziomami, tworząc elegancki czekoladowy wodospad. Jest to niezapomniana atrakcja, a Twoi goście weselni z pewnością zapamiętają ją na długo. Może również stać się świetną alternatywa dla tradycyjnego tortu weselnego Fontanna czekoladowa na wesele zostaje przygotowana zanim przyjdą goście i podczas wejścia na salę wywoła nie mały zachwyt wśród biesiadników nie tylko fantastycznym wyglądem, ale przede wszystkim wykwintnym zapachem gorącej, płynnej czekolady. Torty i ciasta na weselu często nie zostają zjedzone, ale nie dzieje się to przy stole z czekoladową fontanną! Jestem przekonany, że do tego słodkiego zakątka na weselu przyciągną wszyscy goście, od dzieci po osoby starsze. Z początku fontanna czekoladowa na weselu, wygląda na zwykłą rzeźbę ponieważ część gości wcześniej się nie spotkała z taką atrakcją i tak naprawdę nie wiedzą, jak to działa. Jestem przekonany, że zaraz po tym jak pierwsza osoba zamoczy przekąskę w płynnej czekoladzie ustawi się tłum i stworzy się kolejka do tej wyjątkowej weselnej atrakcji, integrując gości i zachęcając do wspólnych rozmów przy czekoladowym founde.

Fontanna czekoladowa na weselu

Dodatki do fontanny czekoladowej

Co możesz zanurzyć w czekoladowej fontannie podczas wesela? Prawie wszystko. Najbardziej popularne są przekąski owocowe. Świetnie w tej roli sprawdzą się pokrojone w małe kawałki egzotyczne owoce jak ananas, kiwi, melon, arbuz, mandarynki, brzoskwinie, truskawki, winogrona czy banany. Nie możemy zapomnieć o tzw. suchych przekąskach czyli pianki marshmallow, wafelkach, rurkach waflowych, biszkoptach, słomce ptysiowej oraz różnego rodzaju ciastkach. Do fontanny czekoladowej nie poleca się przekąsek które są sypkie, mogą się rozpaść lub są zbyt małe jak orzeszki lub cukierki, ponieważ mogłoby to zepsuć fontannę i zatkać przepływ czekolady. Fontanna czekoladowa na weselu jest najczęściej używana w pomieszczeniach, ponieważ zapach czekolady przyciąga wszelkiego rodzaju owady, gdy jest ustawiona na zewnątrz, chyba że użyjesz fontanny w namiocie lub w jakiś sposób ją zabezpieczysz. Fontanna czekoladowa na weselu może stać się kreatywnym dodatkiem kolorystycznym poprzez zastosowanie czekolady smakowej. Najczęściej jako fontanna w innej barwie jest stosowana czekolada biała lub deserowa ale możemy zastosować czekolady o smaku pomarańczowym, cytrynowym czy truskawkowym.

Czekoladowa fontanna na weselu dodatki

Jak wybrać czekoladową fotntannę na wesele

Wybierając firmę z fontanną czekoladową, ważne jest, aby oprzeć się na doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego wesela. Nasza firma oferuje najwyższą jakość belgijskiej czekolady, doświadczoną obsługę która na przestrzeni 10 lat działalności obsłużyła setki wesel i różnego rodzaju imprez. Każde wesele jest inne i naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta co wyróżnia nas spośród konkurencji. Bardzo ważna jest przede wszystkim jakość czekolady. Nie każdy rodzaj czekolady nadaje się do fontanny czekoladowej. W naszych fontannach płynie tylko sprawdzone wysokopłynna czekolada przeznaczona specjalnie do foude jak Blanche lub Callebaut. Fontanna czekoladowa na weselu sprawi, że twoi goście jeszcze długo będą wspominać ten wyjątkowy dzień. Sprawdź tę wspaniałą atrakcję również na swoim weselu. Na pewno się nie zawiedziesz.

Fontanny czekoladowe na weselu różne smaki

Fontanna czekoladowa na weselu różowa czekolada