Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa

Najlepsza oferta

Najlepsza oferta

Promocje i rabaty

Promocje i rabaty

Zaskocz wszystkich na swoim przyjęciu

Zaskocz wszystkich
na swoim przyjęciu

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna

Kontakt
Facebook

Fotobudka

Aby dopasować się lepiej do potrzeb naszych klientów, poszerzamy naszą ofertę o nową atrakcję uświetniającą wasze przyjęcia, konferencje oraz akcje marketingowe.

Fotobudka to świetna zabawa na każdej imprezie.

Od dziś nie musisz czekać tygodniami na wywołanie zdjęć z imprezy oraz prosić się znajomych o ich udostępnienie.

Zamów naszą fotobudkę i ciesz się nielimitowaną liczbą zdjęć gotowych do odebrania natychmiast po ich wykonaniu!

Zapraszamy do zabawy!!!

Fotobudka to aparat samoobsługowy wykonujący serie zdjęć. Odbitki są drukowane od razu w formie paska z kilkoma ujęciami. Daje Ci to możliwość otrzymania pamiątki, reklamy  w parę chwil po wykonaniu zdjęć. Jak to działa? Obsługa jest bardzo prosta. Wybierasz gadżety z pomocą naszego asystenta, przyjmujesz zabawną pozę sam lub z grupą przyjaciół i wcisnąć przycisk START na ekranie dotykowym. Reszta robi się już sama. Twoim zadaniem będzie tylko  zmiana póz i min przed obiektywem. Aparat wykona 4 zdjęcia, pomiędzy którymi jest krótka przerwa na zmianę gadżetów, a po chwili będziesz mógł odebrać swoje zdjęcia. Przed fotobudką wystarczy tylko stanąć. Nie musisz wchodzić do żadnej ciasnej kabiny,dzięki czemu na każdym zdjęciu może zmieścić się kilka osób.Zdjęcia wywoływane są natychmiast na papierze fotograficznym wysokiej jakości, w formacie 5×15 cm lub 10×15 cm. Nasza firma działa głównie na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego jednak realizujemy zlecenia na obszarze całego kraju i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fotobudkakrakow.pl

Fontanna czekoladowa słodka atrakcja na weselu.

Fontanna czekoladowa to bardzo ciekawa atrakcja na wesele oraz inne przyjęcie. Wbrew pozorom przypada do gustu nie tylko dzieciom, ale także pozostałym gościom. To nie tylko ładna, ale też smaczna atrakcja weselna. Jak poradzić sobie z jej zamówieniem na własne wesele?

Fontanna czekoladowa - słodka atrakcja na wesele

Rodzaj czekolady dobierz do smaku przekąsek

Deserowa, mleczna i biała – to najpopularniejsze rodzaje czekolady. Istnieją oczywiście także czekolady smakowe, jednak cieszą się zdecydowanie mniejszą popularnością. Do fontann używa się czekolad wysoko płynnych, dlatego ich smak różni się od tradycyjnej czekolady. Deserowa jest neutralna w smaku, a mleczna słodka. Mimo to, a może dlatego właśnie czekolada mleczna wybierana jest najczęściej ze względu na dobrze zbilansowaną słodycz. Ponadto, jako jedyna będzie pasować do każdego rodzaju przekąsek. Czekolada deserowa i gorzka mają większą zawartość kakao. Czekolada biała czy smakowa będzie pasowała na mniejsze przyjęcia lub jako dodatek do większej fontanny z czekoladą mleczną. Najlepszymi czekoladami są produkowane w Belgii pastylki i takie stosujemy, które rozpuszczają się już w niskich temperaturach.

Wielkość ma znaczenie czyli jak dobrać fontannę do ilości gości na weselu?

Fontannę dobiera się do ilości osób zaproszonych na wesele oraz jak wielki wrażenie chcemy zrobić na gościach. Zamawianie większej niż potrzeba fontanny jest nieekonomiczne, za małej – nierozsądne, bo część gości może być rozczarowana tym, że dla nich „słodkiej przyjemności” nie wystarczyło. Zanim więc zamówicie fontannę czekoladową, dobrze określcie liczbę zaproszonych gości. Do niej bowiem trzeba dobrać odpowiednią ilość czekolady. Każde 2,5 kg czekolady wystarczy dla około 50-60 osób. Do ilości zamówionej czekolady  dobierzemy wielkość urządzenia. Większe urządzenia mają większą pojemność, a co za tym idzie minimalna ilość czekolady potrzebna do uruchomienia jest proporcjonalnie większa. Np. dla 2,5 kg zamówionej czekolady idealna będzie fontanna o wysokości około 60 cm, dla 5 kg około 80 cm. Czekoladę zawsze można uzupełnić w czasie pracy urządzenia. Jednak zazwyczaj wyliczone kilogramy czekolady wystarczą na cały czas działania fontanny. Wielkość fontanny oczywiście ma znaczenie jeśli chodzi o atrakcyjność. Im wyższa fontanna tym większe wrażenie zrobi na gościach. Do tego podświetlany podest który uniesie kaskadę z czekolady i dodatkowo zmieni kolory całej aranącji

Koszt wynajęcia fontanny

Prezentowane koszty fontann na naszej stronie mają charakter informacyjny. Aby lepiej dostosować się do potrzeb i życzeń naszych klientów, do każdego dostosowujemy ofertę indywidualnie.

Owoce to najczęściej wybierane przekąski

Najczęściej stosuje się owoce sezonowe:  ananasy, banany, melony, kiwi, mandarynki, winogrona, brzoskwinie,arbuz, truskawki,. Chętnie sięga się także po przekąski suche: wafelki, kruche ciasteczka, biszkopty, rurki, pianki marshmallow. Warto jednak sprawdzić, czy dana firma potrafi doradzić w doborze przekąsek. Przekąski możecie  zorganizować również sami.

fontanna czekoladowa kraków,czekoladowa fontanna kraków,fontanna alkoholowa,fontanna czekoladowa,czekoladowa fontanna
fontanna czekoladowa kraków, czekoladowa fontanna kraków, czekoladowe fontanny, fontanna alkoholowa, fontanna czekoladowa,